Pierwszy przedsezonowy sparing za nami. Na własnym stadionie ulegliśmy A-klasowej drużynie POGÓRZA Bachórz 0:3.

Pierwszy przedsezonowy sparing za nami. Na własnym stadionie ulegliśmy awansującej w zeszłym sezonie do A-klasy drużynie POGÓRZA Bachórz 0:3. Ogromnie cieszy nas duża frekwencja zawodników i chęć gry, nieco mniej skutecznośc naszej drużyny. 3 lub 4 stuprocentowe sytuacje i żadna z nich nie zakończyła się zmianą wyniku. Zdecydowanie celowniki do poprawienia przed startem sezonu. Sparingi pozwalają na testy nowego ustawienia na boisku – dziś widzieliśmy nieco eksperymentów, które mogą dać do myślenia. Nowa wizja drużyny kreowana przez trenera zapowiada się dość interesująco. Jest nad czym pracować, to widać. Już w niedzielę kolejny sprawdzian, tym razem z drużyną z Wesołej. Zaczynamy o 9:30 na naszym boisku. Liczymy na to, że kolejne przedsezonowe spotkanie towarzyskie przyczyni się do lepszego zgrania naszych zawodników, gdyż pojawiło się wiele nowych twarzy. Komunikacja, odpowiedzialność za wyznaczone zadania, pilnowanie pozycji i koncentracja – to nie tylko puste slogany, to własnie na tych aspektach musimy skupić się najmocniej we wszystkich spotkaniach przygotowawczych, aby w sezon wejść możliwie najlepiej przygotowaną drużyną. Aby zająć lepsze miejsce w naszej lidze musimy mentalnie opuścić dolną część tabeli i celować wyżej, znacznie wyżej. Ambitne podejście i pewność własnej wartości od zawsze są kluczem do sukcesu. Wierzymy w to, że nasi zawodnicy wreszcie w pełni to zrozumieją. POLONIA!