Ulegamy Galicji Chmielnik na własnym terenie

Po ostatnim meczu derbowym Polonia miała duży niedosyt. Dlatego chcieliśmy zagrać dobre spotkanie i powalczyć o korzystny wynik. Początek meczu to odważne akcje z naszej strony, ale brakuje skuteczności. Z biegiem czasu gra się wyrównuje i goście atakują coraz odważniej. W efekcie w 26 min akcja z prawej strony, wrzutka i piłka po strzale Kozłowskiego trafia do bramki Polonii. Trzeba niestety zaznaczyć bardzo słaby poziom sędziowania. W 35 min goście strzelają druga bramkę po ewidentnym, ponad 5-metrowym, spalonym. Pomimo konsultacji głównego sędziego z bocznym decyzja nie zostaje zmieniona. Druga polowa meczu to dużo chaosu i fauli z obydwu stron... Sędzia nie panuje na boisku i kartkuje zawodników. W 72 min gramy już w dziesiątkę, po dwóch żółtych kartkach dla Sylwestra Welca. Kika minut później tracimy trzecią bramkę po rzucie karnym. Polonię w tym meczu stać było na jedno trafienie. Bramkę honorową strzela Łukasz Bukała.

W następnej kolejce jedziemy Markowej gdzie czeka nas ciężki mecz z wyżej notowanym przeciwnikiem. Będziemy walczyć o jak najlepszy wynik. Pamiętajmy że w zeszłym sezonie pokonaliśmy Markovie na ich terenie 6-2.