Juniorzy: przegrywamy w meczu z Astrą Medynią Głogowską

Na mecz z Astrą Medynia Głogowska wyszliśmy z bojowym nastawieniem. Po ostatniej wygranej chcieliśmy dopisać kolejne 3 punkty do naszego dorobku. Przeciwnik z Medyni również wygrał swój ostatni mecz i chciał bardzo wygrać kolejny. Pierwsza połowa była wyrównana. Stwarzaliśmy więcej sytuacji do objęcia prowadzenia, lecz niestety brakowało skuteczności. Astra też nie mogła się wstrzelić ale udało im się to w 26 minucie. Duże zamieszanie w naszym polu karnym. Poprzeczka, dobitka i padł gol. Chcieliśmy doprowadzić do wyrównania, jednak dalej brakowało skuteczności. Do przerwy wynik się nie zmienił.

W drugiej połowie gra się nie układała. Duży chaos i mało sensownych akcji. Goście również mieli problem ze sklejeniem akcji. W naszej grze od czasu do czasu dochodziło do składnych akcji. Niewiele brakowało a mecz zakończył by się remisem. Niestety przeciwnicy w 59 minucie wyprowadzili akcje, po której padła bramka. Ten gol podciął nam skrzydła. Kolejne akcje niestety nie przyniosły już okazji na zbliżenie się do przeciwnika.

Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla gości. Jesteśmy jednak pełni optymizmu i mamy nadzieję że w sobotę na własnym boisku pokonamy Orła Wólkę Niedźwiecką!