Zwycięstwo w przedsezonowym sparingu

Sylwester Welc ⚽️⚽️⚽️⚽️
Marcin Gliwa ⚽️
Sebastian Rybka ⚽️

Kolejna gra kontrolna za nami. Tym razem nasza drużyna spokojnie ograła rywali zza miedzy. Mecz przebiegał głównie pod nasze dyktando i już w pierwszej połowie nasz zespół zdobył 3 bramki. Znakomitą formą strzelecką popisał się nasz napastnik Sylwek Welc, który zdobył 4 bramki, a mogło być ich jeszcze więcej. Jedno trafienie zanotował Marcin Gliwa, a pod koniec spotkania swoja cegiełkę dołożył Sebastian Rybka. Spotkanie powinno się zakończyć lepszym bilansem goli, jednak nasza drużyna pod koniec spotkania niemal tradycyjnie już straciła koncentrację i szybko straciła niepotrzebnie dwie bramki. Mamy nadzieje, że i z tego spotkania wyciągniemy właściwe wnioski, oraz uda się wyeliminować kolejne błędy, gdyż już za niedługo stajemy do boju po pierwsze ligowe punkty.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na nasze treningi. Kolejny już w najbliższy wtorek o godzinie 18.30.
POLONIA do boju!